O firmie

OPTIMA – producent opakowań tekturowych

Optima działa na rynku już wiele lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, ale przede wszystkim rzeszę zadowolonych klientów. Przez ten czas staliśmy się również wiodącym producentem opakowań tekturowych w Polsce. Swoim klientom oferujemy produkty najwyższej, jakości w atrakcyjnych cenach.

Nas pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę, wciąż podnoszą swoje kompetencje, aby wciąż oferować usługi na jak najwyższym poziomie.

Czym się zajmujemy?

  • Produkujemy różnorodne opakowania tekturowe, dla niemal każdej branży. Dla nas nie ma zamówień niemożliwych do zrealizowania!
  • Zdecyduj się na współpracę z nami, a zobaczysz, jakie korzystne warunki dla Ciebie przygotowaliśmy. Mamy konkurencyjne oferty!
  • Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne. Masz indywidualne zamówienie, zadanie specjalne? Nie ma problemu! Oferujemy wykonywanie zleceń sprofilowanych do konkretnych wymagań.
  • Jesteś albo chcesz być naszym stałym klientem? Wspaniale. Właśnie dla nich utrzymujemy stany magazynowe. Dostawa odbywa się na wywołanie techniczne.