Działamy w branży OD 25 LAT

Działamy w branży od 1998 r.
Przez ponad 25 lat obecności na opakowaniowym rynku, zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i konkurencyjne kwalifikacje, które umożliwiają nam sprawne realizowanie nawet nietypowych zleceń naszych klientów. Efekt? Pozycja jednego z wiodących producentów opakowań tekturowych w regionie. To, co nas wyróżnia, to rzetelność, terminowość, ekspercki team i najwyższa jakość produktów w konkurencyjnych cenach.

Skontaktuj się z nami

NASI LUDZIE TO NASZA SIŁA,

a ich doświadczenie
jest na wagę złota

Nieustannie podnosimy nasze zawodowe kompetencje, by były zawsze zgodne z aktualną wiedzą, technologią i trendami… a nawet krok przed nimi.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Sprawdź aktualne oferty pracy

PARK MASZYN,

nowoczesne narzędzia pracy

Jednym z gwarantów naszej jakości są najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne. To dzięki nim możemy realizować nawet bardzo indywidualne zamówienia i zadania specjalne. Każde zlecenie podlega dokładnej analizie ekspertów i jest profilowane pod konkretne wymagania naszych Klientów.

Poznaj technologię
Producent opakowań kartonowych - Park maszyn
Opakowania Optima - Własny transport

WŁASNY TRANSPORT

dopełnienie procesu logistycznego

Żeby móc oferować profesjonalną i sprawną obsługę Klientów od A do Z, zdecydowaliśmy się na własny transport i proces logistyczny, nad którym sprawujemy 100% kontrolę. Każdy etap produkcji i dostawy do Klienta jest kontrolowany i realizowany przez team, za który możemy ręczyć.

Wyślij zapytanie ofertowe

WPISANIE SIĘ W PROCES

LOGISTYCZNY
KLIENTA

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze opakowania i rozwiązania stają się automatycznie częścią procesów logistycznych naszych klientów. Robimy wszystko, by spełniać konkretne wymagania, terminy i życzenia specjalne, a dla stałych klientów oferujemy bezpieczeństwo stanów magazynowych.

CERTYFIKATY

potwierdzeniem jakości

Optima
SPOŁECZNOŚĆ LOKALNA

Codziennie staramy się być dobrym sąsiadem i być integralną częścią lokalnej społeczności. Kontekst społeczny i wrażliwość na potrzeby otoczenia to w firmie Optima jedne z kluczowych wartości. Kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju, aktywnie wspieramy lokalną przedsiębiorczość,
budujemy dobre relacje z mieszkańcami, władzami samorządowymi i organizacjami pozarządowymi.

Jakie działania podejmujemy