Tel. 533 339 007
biuro@opakowania-optima.pl

E-COMMERCE
KONFIGURATOR
OPAKOWAŃ

OPAKOWANIE

NA MIARĘ

TWOICH POTRZEB

Najlepsze opakowanie to takie, którego właśnie potrzebujesz. Dokładamy wszelkich starań, tak aby miało niepowtarzalny design i oczekiwane przez Ciebie funkcjonalności.  Cały proces produkcji opakowania jest po naszej  stronie – Ty cieszysz się efektem.

OPAKOWANIA
E-COMMERCE

Opakowania e-commerce – czyli inaczej opakowania wysyłkowe – powinny być łatwe w składaniu, wypełnianiu i zamykaniu opakowania, wytrzymałe, by produkty docierały do celu w stanie nienaruszonym, stosunkowo tanie oraz estetyczne, by wywoływały uśmiech na twarzy odbiorcy

Opakowania wysyłkowe z żywym klejem ułatwiające ponowne zapakowanie i odesłanie pudełka;

Opakowania wysyłkowe klasyczne

Koperty

OPAKOWANIA
KLAPOWE

to najpopularniejszy i najtańszy rodzaj opakowań w e-commerce, który można wykorzystać dosłownie w każdej branży.

Wykonane z tektury opakowania świetnie sprawdzają się w hurtowniach, magazynach i sklepach, a także na codzienne potrzeby np. do przeprowadzek.

Proces ich produkcji jest wydajny i generuje mało odpadów, dlatego pudełka klapowe są uznawane za ekologiczne i ekonomiczne.

OPAKOWANIA
WYKROJNIKOWE

Indywidualne opakowania wykrojnikowe pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i zaskoczyć klienta
nieszablonowym podejściem. 

Produkujemy je w oparciu o odpowiednio zaprogramowaną matrycę tnącą, czyli wykrojnik, wycinającą dowolny kształt.

Ten typ opakowań łatwo rozłożyć i złożyć, a także opatrzyć spersonalizowanym designem.


PRZEKŁADKI,
NAROŻNIKI, WKŁADKI

I INNE AKCESORIA

O funkcjonalności opakowań świadczy nie tylko wytrzymały materiał i piękny wygląd, lecz także tekturowe akcesoria, takie jak przekładki, dzielące karton na kilka części, umożliwiające transport wielu sztuk produktu w jednym kartonie, narożniki, estetyczne obwoluty, wkładki czy wypełnienia.

Przygotowanie i wyprodukowanie akcesoriów możesz także zlecić naszym specjalistom.

DOSTĘPNE OD RĘKI
GOTOWE OPAKOWANIA

Szukasz czegoś prostego, a design czy nieszablonowy projekt nie są na liście Twoich priorytetów? Sprawdź ofertę gotowych rozwiązań, które możesz mieć u nas od ręki!

To rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie czas i pewność, że w dowolnej chwili zrealizują swój biznesowy cel, np. sprzedaż „na wynos” w twojej restauracji, pizzerki, czy firme cateringowej.

Slide 1

TEKTURA
FALISTA

Tektura falista to nasza pasja, a jednocześnie największe zawodowe wyzwanie. Tektura jest jednym z grubszych materiałów papierniczych, a dzięki licznym technologiom wzmacniania jej i uszlachetniania, można z niej stworzyć każdą formą opakowaniową.

Od lat pracujemy z tekturą – najgrubszym materiałem papierniczym, wyjątkowym pod każdym względem. Codziennie doceniamy jej prostotę i funkcjonalność, a także nieskończone możliwości wykrawania z niej wymarzonych przez Klientów opakowań.

MAKSYMALNA
WYTRZYMAŁOŚĆ

DUŻA ELASTYCZNOŚĆ 
FORMOWANIA

NISKI KOSZT PRODUKCJI
I NISKI WPŁYW
NA ŚRODOWISKO

Shopping Cart