OPAKOWANIE
NA MIARĘ

TWOICH POTRZEB

Najlepsze opakowanie to takie, którego właśnie potrzebujesz. Dokładamy wszelkich starań, tak aby miało niepowtarzalny design i oczekiwane przez Ciebie funkcjonalności. Cały proces produkcji opakowania jest po naszej stronie – Ty cieszysz się efektem.

Kartony z nadrukiem, opakowania kartonowe z logo

OPAKOWANIA
E-COMMERCE

Opakowania e-commerce – czyli inaczej opakowania wysyłkowe – powinny być łatwe w składaniu, wypełnianiu i zamykaniu opakowania, wytrzymałe, by produkty docierały do celu w stanie nienaruszonym, stosunkowo tanie oraz estetyczne, by wywoływały uśmiech na twarzy odbiorcy.

Poznaj szczegóły

OPAKOWANIA
KLAPOWE

to najpopularniejszy i najtańszy rodzaj opakowań w e-commerce, który można wykorzystać dosłownie w każdej branży.

Poznaj szczegóły
Opakowania klapo - Optima
Wykrojnikowe_opakowania fasonowe

OPAKOWANIA
FASONOWE, WYKROJNIKOWE

Indywidualne opakowania wykrojnikowe pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i zaskoczyć klienta
nieszablonowym podejściem.

Poznaj szczegóły

PRZEKŁADKI,
NAROŻNIKI, WKŁADKI

I INNE AKCESORIA

O funkcjonalności opakowań świadczy nie tylko wytrzymały materiał i piękny wygląd, lecz także tekturowe akcesoria, takie jak przekładki, dzielące karton na kilka części, umożliwiające transport wielu sztuk produktu w jednym kartonie, narożniki, estetyczne obwoluty, wkładki czy wypełnienia.

DOSTĘPNE OD RĘKI

GOTOWE OPAKOWANIA

Szukasz czegoś prostego, a design czy nieszablonowy projekt nie są na liście Twoich priorytetów? Sprawdź ofertę gotowych rozwiązań, które możesz mieć u nas od ręki!

TEKTURA
FALISTA

Tektura falista to nasza pasja, a jednocześnie największe zawodowe wyzwanie. Tektura jest jednym z grubszych materiałów papierniczych, a dzięki licznym technologiom wzmacniania jej i uszlachetniania, można z niej stworzyć każdą formą opakowaniową.

Od lat pracujemy z tekturą – najgrubszym materiałem papierniczym, wyjątkowym pod każdym względem. Codziennie doceniamy jej prostotę i funkcjonalność, a także nieskończone możliwości wykrawania z niej wymarzonych przez Klientów opakowań.

MAKSYMALNA
WYTRZYMAŁOŚĆ

DUŻA ELASTYCZNOŚĆ
FORMOWANIA

NISKI KOSZT PRODUKCJI
I NISKI WPŁYW
NA ŚRODOWISKO

Płyta plaster miodu

Płyty z plastra miodu, to nie tylko materiał, to rewolucja w wielu dziedzinach. Z ich wszechstronnymi zastosowaniami w przemyśle, transporcie, budownictwie, motoryzacji i lotnictwie, stają się niezastąpionym elementem. 

Unikatowa Struktura, Nieskończone Możliwości

Heksagonalna architektura materiału nadaje produktom niepowtarzalne właściwości. Płyty plaster miodu znajdują zastosowanie w szerokim spektrum projektów, od palet po eksponaty reklamowe. Ich struktura, inspirowana przez naturę, staje się nowatorskim rozwiązaniem, zastępując szkodliwe dla środowiska materiały.

Poznaj szczegóły
Płyta plaster miodu