Tel. 533 339 007
biuro@opakowania-optima.pl

E-COMMERCE
KONFIGURATOR
OPAKOWAŃ

Slide 1

OPAKOWANIA

E-COMMERCE

Opakowania e-commerce - inaczej opakowania wysyłkowe powinny być przede wszystkim łatwe do składania, wypełnienia ich produktami, a także zamykania i przygotowywania do sprawnej wysyłki. Jedną z najważniejszych cech opakowań do branży e-commerce jest także wytrzymałość, by paczki docierały do odbiorców w nienaruszonym stanie. Idealne opakowanie powinno być stosunkowo tanie a zarazem estetyczne, bo pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

W naszej ofercie znajdziesz opakowania spełniające wszystkie te wymagania - które możesz dostosować do konkretnych potrzeb. Twojego biznesu

Przykłady REALIZACJI


CO WYRÓŻNIA opakowania e-commerce

NISKI KOSZT
PRODUKCJI

ŁATWOŚĆ
SKŁADANIA

MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI

BUDOWANIE WIĘZI
KLIENTA Z MARKĄ

KONFIGURATOR

Wychodzimy z założenia, że nikt nie wie lepiej, czego chce Klient, niż on sam.
W naszym intuicyjnym konfiguratorze, w kilka chwil zaprojektujesz dokładnie takie opakowanie, jakiego szukasz


JAK POWSTAJE e-commerce?

Opakowania e-commerce – czyli inaczej opakowania wysyłkowe – powinny być łatwe w składaniu, wypełnianiu i zamykaniu opakowania, wytrzymałe by produkty docierały do celu w stanie nienaruszonym, stosunkowo tanie oraz estetyczne, by wywoływały uśmiech na twarzy odbiorcu. W naszej opercie znajdziesz funkcjonalne opakowania dla branży e-commerce – np. pudełka wykrojnikowe oraz kartony typu automat.

KATALOG FEFCO

Nasz katalog produktów oparty został o oficjalny system opracowany przez FEFCO i ESBO. Celem systemu jest uproszczenie opisów konstrukcji poprzez operowanie powszechnie rozumianymi na całym świecie symbolami. Mamy nadzieję, że przeglądanie katalogu będzie proste i przyjemne.

INNE TYPY opakowań

MASZ PYTANIA?
JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI. NAPISZ LUB ZADZWOŃ A MY ROZWIEJEMY TWOJE WĄTPLIWOŚCI
TEL. (85) 749-34-59

    Shopping Cart