optima-info-dotacja_01
Odrzuć

Jak kartony z nadrukiem nadają sens Twojemu biznesowi

Jak kartony z nadrukiem nadają sens Twojemu biznesowi

Karton z nadrukiem – odkryj nowy wymiar opakowań. Tylko ładne już było. Nadaj temu sens. To stwierdzenie może dotyczyć wszystkich aspektów życia. Polityki, społecznych zmian, a nawet pakowania. I o tym dzisiaj.

Drukowane kartony – Twoja firma, Twoja tożsamość

Nagłówek mam nadzieję wywołał w Tobie ciekawość, wzburzenie albo chociaż niewielką irytację. Twoje emocje są ważne, bo dzięki temu chętniej dyskutujesz, a to ważne w biznesie.

Punkt widzenia, a punkt siedzenia

To zależy. To zdanie można powiedzieć zawsze. Zawsze przecież znajdzie się ktoś, kto ma “ale” albo po prostu inne zdanie. Tylko to zdanie może otwierać lub zamykać dyskusję. Naszą niech otworzy. Pogadajmy o punkcie siedzenia. My sprzedajemy opakowania i akcesoria dla magazynów. W swoim asortymencie mamy również dodatki i wypełnienia do paczek. Jasne, chcemy Ci je sprzedać i to jest ten nasz punkt. Z tego punktu widać jednak różne rzeczy i teraz poświęćmy im trochę czasu. Chcesz poznać naszą perspektywę?

Perspektywa z branżowego doświadczenia

Na rynku opakowań pracujemy już przeszło 25 lat. Obserwujemy jak zmieniają się potrzeby naszych Klientów i Klientów naszych Klientów. Wszystko po to, by stworzyć dla Was ofertę, która spełni oczekiwania. Dzięki temu, że obsługujemy prawdopodobnie wszystkie z możliwych branż w Polsce (ale nie tylko w Polsce), identyfikujemy Wasze potrzeby. Potrzeby z roku na rok się zmieniają. Od oklejonych przypadkową taśmą pudełek, owiniętych w folię stretch, do muśniętych Waszym ulubionym zapachem paczek z bibułą. Tak, trzeba przyznać, jest ładniej. Nawet jeśli nie używasz mgiełki zapachowej to dbasz, by karton był czysty, bez uszkodzeń i wypełniacza, który wyglądałby jak wysypany śmietnik Twojego magazynu. Jest ładniej. To Ci wystarczy?

Kartony z nadrukiem

Nie tylko ładne, ale również funkcjonalne

Kupujesz karton, dopasowujesz go rodzajem i rozmiarem, dobierasz odpowiednie wypełnienie i…. Klient z pewnością dostaje ładną paczkę. Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Paczki powinny być ładne. Dostosuj ich wygląd do produktu i branży w której pracujesz. Nie zapominaj jednak o tym, że możesz zrobić coś więcej. Wykorzystując dostępność wiedzy, zbuduj przewagę konkurencyjną. Uświadom sobie, co możesz zyskać dodając do tego nadruk.

Druk na kartonie – Twoja wizytówka

Nadrukuj na kartonie informację o tym, kim jesteś. Pokaż jakimi wartościami się kierujesz i co jest ważne. Daj swojemu Klientowi wiedzę, po którą musiałby sięgnąć do Internetu lub innego sprzedawcy. (instrukcje, newsy branżowe) Nadruk na kartonie może nadać sens. Jaki? To od Ciebie zależy.

Skorzystaj z naszego punktu widzenia

Skorzystaj z naszego punktu widzenia i porad, które przygotowujemy, bo jesteśmy pewni, że nasze obserwacje mają sens. A nadruk zrobisz tutaj – darmowy konfigurator.

PS. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o nadruku, wymaganiach a może chcesz zobaczyć nasze przykładowe realizacji? Zapraszamy na naszą stronę. Znajdziesz tam przykłady realizacji kartonów z nadrukiem, które tworzymy dla naszych Klientów. Dodatkowo wiedza z zakresu pakowania i doboru dodatków, trendów w pakowaniu i wiele ciekawostek, dotyczącej nie tylko pakowania.

Potrzebujesz niestandardowego rozwiązania?

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu opakowania-optima.pl lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.